KontaktKontakt Strona glownaStrona główna

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ogólne

Przebudowa odcinka ulicy Józefa Sowińskiego

Przebudowa odcinka ulicy Józefa Sowińskiego

16-06-2015

W związku z rozpoczęciem w dniu 20 czerwca 2015 roku przebudowy następnego odcinka ulicy Józefa Sowińskiego wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym oraz zmiany w komunikacji miejskiej.

20 czerwca 2015 roku, zamknięta zostanie dla ruchu ulica J. Sowińskiego na odcinku od ulicy ul. J. Piłsudskiego do ul. J. Sułkowskiego. Dojazd do nieruchomości położonych przy w/w odcinku ul. J. Sowińskiego będzie utrudniony i dopuszczany w miarę możliwości i postępu prac. Objazd zamkniętego odcinka ulicy J. Sowińskiego poprowadzony zostanie ul. Piłsudskiego – Prądzyńskiego – Sułkowskiego.
Po stronie południowej ul. J. Dąbrowskiego, od ul. J. Piłsudskiego do Al. Wojska Polskiego, wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania i postoju.

Zmiany w komunikacji miejskiej przy zamknięciu ul. J. Sowińskiego:

Linie 716, 717 zostaną wycofane z ulicy Józefa Sowińskiego, na odcinku od ul. J. Piłsudskiego do M. Ogińskiego i skierowane na trasę objazdową ulicami: J. Piłsudskiego i J. Dąbrowskiego do Al. Wojska Polskiego. Czasowo zawieszone zostaną przystanki:
- dla kierunki do pętli Ogińskiego: Al. Piłsudskiego 02; Ogińskiego 02;
- dla kierunku do Warszawy: Toruńska 01; Dąbrowskiego 01
Na trasie objazdowej utworzone zostaną przystanki:
- Piłsudskiego 52 – zlokalizowany w Al. J. Piłsudskiego – pomiędzy ul. K. Pułaskiego i J. Wysockiego – przystanek końcowy dla linii 716 i 717 w kierunku pętli Ogińskiego.
- Dąbrowskiego 51 – zlokalizowany - w ul. J. Dąbrowskiego – przed Al. Wojska Polskiego.
Przystanek „Toruńska 02”, w Al. Wojska Polskiego (przed skrzyżowaniem z ul. Toruńską) będzie przystankiem początkowym dla podróżnych udających się w kierunku Warszawy. W Al. Wojska Polskiego, przed przystankiem „Toruńska 02” zostaną utworzone przystanki techniczne – Wojska Polskiego 71 i 72, służące dla postoju autobusów linii 716 i 717. Szczegóły dotyczące zmian zamieszczone będą również na stronach Zarządu Transportu Miejskiego – www.ztm.waw.pl

716 i 717 - objazd Sowińskiego

Trasa linii P-1 zostanie również nieznacznie zmodyfikowana. Objazd wyznaczony został ulicami W. Łukasińskiego – J. Sułkowskiego i dalej ulicą J. Sowińskiego w kierunku pętli Ogińskiego. Ze względu na wyłączenie z użytkowania przystanku „Al. Piłsudskiego 02” na trasie objazdu, w ulicy J. Sułkowskiego zostanie wyznaczony tymczasowy przystanek dla linii P-1, pomiędzy ulicami W. Łukasińskiego i J. Sowińskiego,. Trasa autobusu na pozostałym odcinku nie ulegnie zmianie.

P-1 - objazd Sowińskiego

Za utrudnienia bardzo przepraszamy.

 

 

 

« Powrót