KontaktKontakt Strona glownaStrona główna

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kultura

JUBILEUSZ DŁUGOLETNIEGO POŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO W PIASTOWIE

JUBILEUSZ DŁUGOLETNIEGO POŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO W PIASTOWIE

23-06-2015

Pięćdziesiąt lat przeżyli ze sobą małżonkowie, którzy w dniu 19 czerwca br. w sali kolumnowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piastowie świętowali złote gody.

Zebranych gości powitali: Burmistrz Miasta Piastowa Grzegorz Szuplewski, Przewodnicząca Rady Miejskiej Agata Korczak oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Ewa Soroka.

Świętujące w tym dniu pary to:

• Anna i Stanisław BARSZCZ
• Krystyna i Andrzej BOCHYŃSCY
• Wanda i Edmund STAWICCY

Burmistrz serdecznie pogratulował Jubilatom dotrzymanego słowa i wytrwania w związku małżeńskim tak długich lat; składając życzenia zdrowia, radości i szczęścia na dalsze lata pożycia małżeńskiego oraz zadowolenia z dzieci, wnuków i prawnuków. Jednocześnie podkreślił, że swoim życiem zapisali piękną kartę w historii swoich rodzin, ale i w dziejach miasta. Ten medal jest nagrodą za wytrwanie w miłości, trwałość związku i wierność rodzinie.

Następnie Burmistrz Miasta Piastowa Grzegorz Szuplewski, w imieniu Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, dokonał aktu dekoracji jubilatów Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie i wspólnie z Przewodnicząca Rady Miejskiej wręczyli listy gratulacyjne wraz z bukietami kwiatów i drobnymi upominkami.

Spotkanie odbyło się w bardzo miłej, rodzinnej atmosferze i zostało zwieńczone tradycyjną lampką szampana.

Wszystkim jubilatom życzymy pogody ducha i radości oraz zdrowia i wielu, wielu kolejnych wspólnych lat.

 

« Powrót

Galeria