KontaktKontakt Strona glownaStrona główna

Ogólne

Startowali strażacy ochotnicy

21-06-2006

Ze zmiennym szczęściem startowała w niedzielnych zawodach sportowo-pożarniczych powiatu pruszkowskiego reprezentacja piastowskiej OSP. Na stadionie MKS "Piast" wystąpiło 10 drużyn męskich i 2 dziewczęce. Bezkonkurencyjni tym razem byli strażacy z Raszyna. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Grzegorz Brycki, Paweł Brzozowski, Michał Kaczyński, Albert Kalita, Tomasz Malinowski, Paweł Olczak, Jacek Pielaszek, Piotr Witkowski i Jarosław Wyszkowski (rezerwowy: Jarosław Jaworski). Zaczęło się obiecująco. Po dobrym występie w sztafecie OSP Piastów (osiągnięty czas: 66,23 sek.) była na trzecim miejscu z niewielką stratą do prowadzących - Raszyna (64,76) i Brwinowa (65,40). Niestety, druga próba - bojowa - wypadła dużo gorzej (słabszy czas + aż 10 punktów karnych) i szanse zostały pogrzebane. Ostatecznie skończyło się na ósmym miejscu. Zwyciężyły drużyny z gminy Raszyn, które zajęły wszystkie miejsca na podium. Końcowa klasyfikacja drużyn w powiatowych zawodach sportowo-pożarniczych : 1/ OSP Raszyn (łączny czas: 118,38 sek) 2/ OSP Falenty (118,67) 3/ OSP Dawidy (119.15) dalsze miejsca: OSP Brwinów, OSP Biskupice, OSP Młochów, OSP Nowa Wieś, OSP Piastów, OSP Żółwin i OSP Moszna. Tym razem naszym druhom zabrakło trochę szczęścia i chyba także trochę treningu (dodajmy, że podczas ćwiczeń w ostatnich dniach przed zawodami dwóch zawodników nabawiło się pechowych kontuzji). Życzymy powodzenia za rok!