KontaktKontakt Strona glownaStrona główna

Sport

Nansen Cup 2004

08-06-2004

Trzecia edycja turnieju odbyła się w dniach 28-29 maja na kortach Zespołu Szkół im. F.Nansena pod patronatem burmistrza Piastowa Zdzisława Brzezińskiego. W kategorii dziewcząt - gimnazja zwyciężyła Sonia Strzelecka z gimnazjum nr 2 we Włochach. Drugie miejsce zajęła Natalia Kłapa. W kategorii chłopcy - gimnazja zwyciężył Janek Pieścik z gimnazjum nr 4 w Ursusie. Drugie miejsce zajął Daniel Stańczyk. W kategorii dziewcząt - licea zwyciężyła Katarzyna Zielińska z LO im. F. Nansena w Piastowie. Drugie miejsce zajęła Paulina Osińska. W kategorii chłopców - licea zwyciężył Artur Góra z LO im. F. Nansena w Piastowie. Drugie miejsce zajął Rafał Garwacki. Zwycięzcy otrzymali puchary ufundowane przez burmistrza Piastowa i sponsorów turnieju.